Polska
Germany


System terapii 2 w 1 jobst ulcer care podkladowa
JOBST® UlcerCARE to innowacyjny system terapii 2 w 1, który służy do leczenia owrzodzeń żylnych. Zalecany jest do stosowania po redukcji obrzęku.
JOBST® UlcerCARE składa się z wierzchniej podkolanówki uciskowej w 2. klasie ucisku oraz drugiej, delikatnej, zakładanej pod spód (w 1. klasie ucisku), służącej do przytrzymania opatrunku oraz ułatwiającej nakładanie zewnętrznej podkolanówki. Polecamy pozostawienie na noc jedynie podkolanówki utrzymującej opatrunek na ranie.
Inowacyjny splot w rejonie łydki doskonale podtrzymuje mięśnie silnie stymulując powrót krwi żylnej.

Skuteczne leczenie
JOBST® UlcerCARE wywiera zalecany przez lekarzy
ucisk o sile 40 mmHg* na pooziomie kostki, zmniejszający się od części dystalnej ku proksymalnej.

Sprawdzony kliniczniejobst ulcer care bez zamka
Badania naukowe potwierdzają, że JOBST® UlcerCARE gwarantuje wysoką skuteczność
leczenia oraz wyjątkowo niski procent nawrotów choroby.

Łatwe nakładanie
JOBST® UlcerCARE występuje w wersji z zamkiem błyskawicznym po stronie lateralnej lub medialnej, po przeciwnej stronie rany. Zamek wyposażony jest w praktyczny uchwyt w kształce kółka ułatwiający nakładanie oraz w system blokujący jego otwieranie się. Dla sprawnych pacjentów jest możliwa do wyboru wersja bez zamka błyskawicznego.
Podkolanówki z odkrytymi palcami łatwo nakładają się. Doadatkowo znajdą Państwo w zestawie śliską stopkę z jedwabiu ułatwiającą wsuwanie podkolanówek na stopę.

Korzyścijobst ulcer care z zamkiem
To idealne dla pacjentów zdolnych samodzielnie zmieniać opatrunki w domu. Leczenie z wykorzystaniem JOBST UlcerCARE przebiega szybciej i jest tańsze. Pozwala to znacznie poprawić higienę osobistą. Wyrób lepiej niż tradycyjne bandaże pozwala korzystac z codziennej odziezy i obuwia. 

Dostępny także zestaw 3 podkolanówek wewnętrznych.

Dla dobrego dopasowania dostępne w 7 rozmiarach standarowych.


* Przeciętny ucisk przy średnim obwodzie kostki.
 
Dostępne kolory:

UlcerCARE kolory

Tabela rozmiarów:
Tabela rozmiarow UlcerCARE