Nie daj się powstrzymać

Jobst PL>Nie daj się powstrzymać

Nie daj się powstrzymać

Otrzymanie diagnozy obrzęku lipidowego, obrzęku limfatycznego lub choroby żylnej może być zniechęcające. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że twój stan nie ogranicza twojego potencjału, ani nie uniemożliwia robienia tego, co kochasz. Walcz z tym, co cię powstrzymuje, wiedząc, że nie jesteś sam.

 

Obejrzyj nasz film, aby przekonać się, że wszystko jest możliwe

JOBST® jest tutaj, aby wspierać Cię na każdym etapie. Robimy to odkąd nasz założyciel Conrad Jobst odkrył wzmacniające korzyści płynące z kompresji, jednocześnie realizując swoją pasję do pływania. Przy odpowiednim nastawieniu i wsparciu możesz pokonać każdą przeszkodę i osiągnąć swoje cele – na przykład spróbować pływania synchronicznego. Sam zobacz.

Poznaj naszą drużynę pływania synchronicznego

Nie pozwalamy, aby obrzęk limfatyczny, obrzęk lipidowy lub choroby żylne pozostały tematem tabu. Dlatego zebraliśmy razem grupę odważnych osób, które przeciwstawiły się ograniczeniom swojej choroby, próbując po raz pierwszy pływać synchronicznie. Poprzez ich inspirujące historie staramy się pokazać, że nic nie może Cię powstrzymać. Przeczytaj więcej o ich niezwykłych drogach poniżej.

Odkryj inspirujące historie

KelleyAndyGaryDidi

“Czuję się jak zwycięzca.”

W rodzinie Kelly występują żylaki. Zmagania jej matki z tą chorobą sprawiły, że Kelley poczuła się bardziej skrępowana własnymi żylakami, które rozwinęły się w wieku zaledwie 13 lat. Gdy Kelley dorosła, zrozumiała, że ​​standardy piękna są subiektywne. Uwielbiała pływać jako dziecko i nadal sprawia jej to przyjemność. Kiedy więc zaproponowano jej dołączenie do drużyny pływania synchronicznego JOBST, skorzystała z okazji, aby udowodnić, że żylaki nie powstrzymają jej przed realizacją marzeń.*

Kelley nosi JOBST Opaque.

* Zawsze zasięgnij porady pracownika służby zdrowia, jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy.

Sklep JOBST Online

Niektóre z naszych produktów można kupić bezpośrednio online. Dowiedz się tutaj, czy Twój produkt jest dostępny lub skonsultuj się z pracownikiem służby zdrowia celem doboru odpowiedniego produktu.

 

Odkryj produkty JOBST

Resetuj filtr
1- z produktów

Znajdź sklep