Innowacyjność i jakość

Jobst PL>Warto wiedzieć>Innowacyjność i jakość

Innowacyjność i jakość

Innowacyjne podejście założyciela Conrada Jobsta obowiązuje w naszej firmie do dziś. Rozwój technologiczny i prowadzenie badań mają wspólny cel: osiąganie najwyższej jakości i tworzenie doskonałych produktów uciskowych:

 

Nasze produkty tworzone są z myślą o komforcie, zdrowiu i najlepszym wyglądzie naszych klientów, a dodatkowo zapewniają wysoką medyczną skuteczność.

Zaangażowanie użytkowników i pracowników systemu ochrony zdrowia

Co składa się na nasz wspólny sukces:

  • Testy przeprowadzane przez lekarzy i ich opinie
  • Grupy badawcze
  • Anonimowe testy porównawcze
  • Testy dopasowania i zużycia
  • Domowe testy użytkowników


Najwyższa skuteczność i bezpieczeństwo dla naszych klientów

  • System kontroli jakości w firmie JOBST obejmuje procedurę weryfikacji oczekiwań klientów. Dopiero mając pewność, że nasz produkt je spełnia lub przewyższa, możemy wprowadzić go na rynek.
    Każdy pracownik naszej firmy ma swój udział w systemie gwarantującym najwyższą jakość produktów JOBST.

Nasze standardy jakości

Założyciel Conrad Jobst, sam cierpiący na chorobę żylną, stworzył firmę, która do dziś ma na celu poprawę jakości życia osób z chorobami żylnymi i problemami obrzękowymi.

Od czasów Conrada Jobsta przestrzegamy najwyższych standardów. Aby je spełniać, ściśle kontrolujemy jakość naszych produktów. Wywiady i testy przeprowadzane z pacjentami i personelem medycznym pomagają nam tworzyć produkty ukierunkowane na działanie lecznicze, a przy tym przyjazne dla użytkownika. Najwyższa jakość i niezawodność naszych produktów dają Ci pewność, że JOBST to partner w kompresjoterapii, któremu zawsze możesz zaufać.