Podkolanówki uciskowe do ćwiczeń

Podkolanówki uciskowe JOBST sport

Jeśli chcesz prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia, jednocześnie skutecznie radząc sobie z problemami żylnymi, JOBST Sport to idealne rozwiązanie. To sportowe podkolanówki uciskowe, które nie tylko wspierają krążenie krwi i zmniejszają obrzęki, lecz także zapewniają komfort podczas ćwiczeń.

Dzięki marce JOBST stosowanie produktów uciskowych nie przeszkadza w ulubionej aktywności fizycznej – chodzeniu, bieganiu, golfie, tenisie i wielu innych. Dzięki połączeniu stopniowanego ucisku i specjalnej konstrukcji nasze podkolanówki do ćwiczeń łączą niezbędny poziom kompresji z wysokim komfortem noszenia.

Zalety noszenia podkolanówek uciskowych JOBST Sport podczas ćwiczeń

  • Stopniowany ucisk wspiera krążenie krwi i zmniejsza obrzęki
  • Miękki materiał z oddychającą dzianiną zapewnia wysoki komfort podczas uprawiania sportu
  • System odprowadzania wilgoci JOBST pomaga utrzymać stopy suche
  • Amortyzująca wyściółka podeszwy i pięty chroni stopy przed  urazami
  • Włókna z węglem aktywnym skutecznie kontrolują zapach
  • Bardzo płaski szew dodatkowo zwiększa wygodę

Połączenie stopniowanej kompresji z technologią najwyższego komfortu JOBST

Seria produktów JOBST Sport została zaprojektowana w oparciu o wiedzę medyczną, by łączyć w sobie działanie kompresyjne i komfort noszenia. W ten sposób zapewnia układowi żylnemu niezbędne wsparcie, ale nie utrudnia ćwiczeń fizycznych.

Kompresja: podkolanówki JOBST Sport wywierają stopniowany ucisk na całą powierzchnię, do której przylegają. Odpowiednia kompresja zmniejsza średnicę naczyń żylnych, poprawia prędkość przepływu krwi, zapobiega zastojowi żylnemu i poprawia powrót krwi z nóg do serca, przeciwdziała więc problemom żylnym, wspierając Cię podczas aktywności fizycznej.

Komfort: technologia najwyższego komfortu JOBST zastosowana w sportowych podkolanówkach uciskowych wykorzystuje specjalne włókna węglowe – wyjątkowa mieszanka przędz odprowadza z ciała wilgoć i umożliwia jej odparowanie, dzięki czemu stopy pozostają suche. Dodatkowo produkty sportowe JOBST mają strefę podtrzymującą, która zapewnia doskonałe wsparcie pięty i podeszwy, oraz niskoprofilowe szwy na palcach, które zwiększają wygodę noszenia przez długi czas.

 

Jak mogą pomóc produkty JOBST

Resetuj filtr
1- z produktów

Może Cię zainteresować