O marce JOBST®

Jobst PL>O nas>Dlaczego JOBST® to najlepszy wybór

Kim jesteśmy

 

JOBST przywraca lekkość życia oraz daje siłę i pewność siebie, by żyć bez kompromisów – niezależnie od kondycji naczyń krwionośnych i limfatycznych

 

Dzięki ponad 65-letniemu doświadczeniu JOBST jest światowym liderem w leczeniu chorób żylnych i limfatycznych. Tworzymy produkty do kompresjoterapii stosowane w leczeniu żylaków, zakrzepicy żył głębokich, przewlekłej niewydolności żylnej, owrzodzeń żylakowych nóg, obrzęku limfatycznego i obrzęku lipidowego. Nasze produkty uciskowe dostarczamy klientom indywidualnym, sklepom z zaopatrzeniem medycznym, aptekom i szpitalom w ponad 80 krajach.

Standardy Jakości

Marka JOBST, począwszy od swojego założyciela Conrada Jobsta, który cierpiał na choroby układu żylnego, jest i była zorientowana na poprawę jakości życia osób z chorobami żylnymi lub stanami związanymi z obrzękami.

Od czasów Conrada Jobsta zobowiązaliśmy się spełniać najwyższe standardy jakości. Aby móc sprostać najwyższym standardom, nasze produkty poddawane są ścisłej kontroli jakości. Wywiady i testy z pacjentami oraz personelem medycznym pomagają nam rozwijać produkty zorientowane na leczenie a zarazem przyjazne dla pacjenta. Zaufanie do nas wzrasta poprzez jakość i niezawodność. Dlatego mogą Państwo zaufać BSN-JOBST jako doświadczonemu ekspertowi w terapii uciskowej.