O marce JOBST®

Jobst PL>O nas>Dlaczego JOBST® to najlepszy wybór

Kim jesteśmy

 

JOBST przywraca lekkość życia oraz daje siłę i pewność siebie, by żyć bez kompromisów – niezależnie od kondycji naczyń krwionośnych i limfatycznych

 

Dzięki ponad 65-letniemu doświadczeniu JOBST jest światowym liderem w leczeniu chorób żylnych i limfatycznych. Tworzymy produkty do kompresjoterapii stosowane w leczeniu żylaków, zakrzepicy żył głębokich, przewlekłej niewydolności żylnej, owrzodzeń żylakowych nóg, obrzęku limfatycznego i obrzęku lipidowego. Nasze produkty uciskowe dostarczamy klientom indywidualnym, sklepom z zaopatrzeniem medycznym, aptekom i szpitalom w ponad 80 krajach.

Standardy Jakości

Marka JOBST, począwszy od swojego założyciela Conrada Jobsta, który cierpiał na choroby układu żylnego, jest i była zorientowana na poprawę jakości życia osób z chorobami żylnymi lub stanami związanymi z obrzękami.

Since the times of Conrad Jobst, we are committed to the highest quality standards. To be able to meet the highest standards our products are subject to strict quality controls. Interviews and tests with patients and medical staff help us to develop treatment-oriented and patient-friendly products. Trust grows through quality and reliability. Therefore, you can trust as a competent partner in compression therapy BSN-JOBST any time.