eSklep JOBST®

Szybsze zamawianie dzięki cyfryzacji – eSklep JOBST

Witamy w eSklepie JOBST — Twoim kompleksowym serwisie oferującym wszystko, czego potrzebujesz, aby usprawnić proces doboru, mierzenia i zamawiania odzieży uciskowej. Inteligentne zarządzanie danymi pacjentów, cyfrowa dokumentacja pomiarów i łatwe ponawianie zamówień dzięki jednemu, scentralizowanemu systemowi.

Zapisz się do eSklepu JOBST aby ułatwić proces zamawiania.

 

Korzystaj z procesów w dobie cyfryzacji

Odkryj wszystkie zalety eSklepu JOBST – Twojego zaufanego partnera w doborze terapii uciskowej.

Inteligentne zarządzanie danymi pacjentów

Skonfiguruj cyfrową teczkę pacjenta z funkcją zarządzania danymi i uzyskaj szybki dostęp do wszystkich zamówień, zapytań ofertowych i informacji o pacjencie.

Cyfrowa dokumentacja pomiarowa

Udokumentuj wszystkie istotne pomiary i informacje dla swoich zamówień w cyfrowym arkuszu pomiarowym. W razie potrzeby można również uzyskać dostęp do wytycznych pomiarowych JOBST.

Efektywne czasowo ponawianie zamówień

Składaj ponowne zamówienia za pośrednictwem „Historii zamówień”. Filtruj według nazwisk pacjentów lub okresów i korzystaj z opcji „Zmień kolejność” za pomocą jednego kliknięcia.

 

eSklep JOBST ułatwia Twoją codzienną pracę

Uzyskaj dostęp do eSklepu JOBST

Twoje konto do eSklepu JOBST jest w zasięgu jednego kliknięcia. Po zakończeniu rejestracji nasz Zespół Obsługi Klienta zweryfikuje Twoją prośbę i otrzymasz potwierdzenie e-mailem. Możesz odtąd korzystać ze wszystkich naszych usług i funkcji.
Zarejestruj się teraz

Dowiedz się więcej

Dobór i mierzenie

Noszenie i pranie

Pielęgnacja skóry i ciała