Szkolenia i wydarzenia

Jobst PL>Profesjonaliści>Szkolenia i wydarzenia

Skorzystaj z naszej fachowej wiedzy

 

Jesteśmy liderem w branży terapii uciskowej - oferujemy Państwu szereg usług, które pomogą w jak najlepszym leczeniu Państwa pacjentów.

Szkolenia i wydarzenia

Dla skutecznego leczenia chorób żylnych ważne jest, aby być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi terapiami i możliwościami leczenia. Nasze kursy edukacyjne są dostosowane do potrzeb osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę i zapewnić swoim pacjentom najlepszą możliwą opiekę i wsparcie, aby mogli oni cieszyć się pełnią życia.

AKADEMIA JOBST po raz pierwszy!

W dniach 15-16 września 2023 mieliśmy przyjemność prowadzić pierwsze w historii warsztaty w ramach Akademii JOBST. W spotkaniu wzięło udział kilkudziesięciu specjalistów – fizjoterapeutów. Prelegenci, w tym gość specjalny dr. n. med. Wojciech Pasiak z Katedry i Kliniki Chirurgii Naczyniowej i Angiologii w Lublinie, wprowadzili uczestników w świat kompresjoterapii, przekazując podstawy wiedzy medycznej w tym zakresie – zarówno teorię, jak i elementy praktyki. Zaprezentowaliśmy również gamę produktów kompresyjnych JOBST. Jesteśmy dumni, że możemy szerzyć wiedzę dotyczącą kompresjoterapii i dziękujemy wszystkim za aktywne uczestnictwo w warsztatach.