Przejrzysty układ informacji. Jasna kategoryzacja. Nowe opakowania JOBST

Jobst PL>Pacjenci>Aktualności>Nowy projekt opakowania

Znajdź to, czego potrzebujesz

Udoskonaliliśmy szatę graficzną naszych opakowań aby ułatwić znalezienie odpowiedniego produktu w sklepie stacjonarnym lub internetowym. Dzięki nowej kolorystyce i wizualizacjom wskazującym modele, nasze opakowanie informuje jaki rodzaj odzieży uciskowej zawiera pudełko.

Czytelna struktura portfolio

Nasze produkty mają teraz wyraźne oznakowanie kolorystyczne, które ułatwia identyfikację właściego produktu powiązanego z wymaganą terapią uciskową.

Na co dzień

Dla użytkowników, którzy wymagają terapii uciskowej na co dzień, aby pomóc w zapobieganiu i kontrolowaniu objawów choroby żylnej.

W określonych sytuacjach

Dla użytkowników, którzy wymagają terapii uciskowej, aby zapobiec rozwojowi choroby żylnej będącej wynikiem wysiłku fizycznego lub długich podróży.

Specjalistyczne zastosowania

Dla użytkowników, którzy wymagają czasowego stosowania terapii uciskowej w związku z wystąpieniem innych jednostek chorobowych.

Nasza obietnica najwyższego komfortu JOBST

Staramy się oferować odzież uciskową, która jest tak wygodna, jak to tylko możliwe. U podstaw naszej obietnicy leżą dwa aspekty: Najwyższe standardy jakości w zakresie rozwoju produktów, materiałów i produkcji. A przede wszystkim ścisła współpraca w zakresie doboru i dopasowania produktów z pracownikami ochrony zdrowia.

Znajdź sklep

Znajdź produkt odpowiedni dla siebie

Resetuj filtr
1- z produktów